Home

Rewind Reductor Rozpadnúť sa vyhrala prievidza futbal dnes dobrovoľník účastník dodávateľ

Volejbalisti VT Prievidza vyhrali nad Projektom RD SVF

Favoriti postúpili do 3. kola Slovenského pohára - Správy RTVS

Regionálny futbal: Lehota sa "utrhla" na dva body, Prievidza sa vrátila s  prázdnymi rukami - SME | MY Horná Nitra
Regionálny futbal: Lehota sa "utrhla" na dva body, Prievidza sa vrátila s prázdnymi rukami - SME | MY Horná Nitra

FC Baník Prievidza | Prievidza

Štrnásťgólový Trenčín, obhajca sa vytrápil v rozstrele - Ostatné - Futbal -  Šport - Pravda
Štrnásťgólový Trenčín, obhajca sa vytrápil v rozstrele - Ostatné - Futbal - Šport - Pravda

Futbalisti si body podelili: FC Baník Prievidza si z Hlohovca nesie remízu

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v Prievidzi, Jaslovské Bohunice zdolali  Domanižu | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v Prievidzi, Jaslovské Bohunice zdolali Domanižu | TRNAVSKÝ HLAS

Futsal: Levice si poradili so Žilinou, Prievidza vyhrala na Pinerole

FC Baník Prievidza - ženy - IV. Kolo II. Ligy žien západ skupina B! 😊 Ženy  dnes odohrali svoj další majstrovský zápas na pôde Beluše 😊 TJ KOVO Beluša  - FC Baník
FC Baník Prievidza - ženy - IV. Kolo II. Ligy žien západ skupina B! 😊 Ženy dnes odohrali svoj další majstrovský zápas na pôde Beluše 😊 TJ KOVO Beluša - FC Baník

Lučenec v tejto sezóne vyhral všetkých 17 zápasov, Banská Bystrica  vytlačila Košice z druhého miesta
Lučenec v tejto sezóne vyhral všetkých 17 zápasov, Banská Bystrica vytlačila Košice z druhého miesta

Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá  vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS

AC Miláno rozstrieľalo Salzburg a postupuje do osemfinále, Benfica potupila  Haifu a vyhrala skupinu | Nový Čas
AC Miláno rozstrieľalo Salzburg a postupuje do osemfinále, Benfica potupila Haifu a vyhrala skupinu | Nový Čas

MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi  triumfovala BC Prievidza - Webnoviny.sk
MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi triumfovala BC Prievidza - Webnoviny.sk

Futbal ZsFZ: Radimov aj Gbely získali body na ihriskách súperov

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz deklasoval Dolné Vestenice, Jaslovské  Bohunice vyhrali | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz deklasoval Dolné Vestenice, Jaslovské Bohunice vyhrali | TRNAVSKÝ HLAS

Prievidza vyhrala v Komárne, doma nastúpi s mečbalom | Športky.sk

FC Baník Prievidza - Skvelý výkon Baníčkov: Striebro na medzinárodnom  turnaji Prípravka FC Baník Horná Nitra U10 sa v konkurencii 28 družstiev  zúčastnila na medzinárodnom turnaji Kraľovany Cup 2014. Baníčkovia sa  prezentovali
FC Baník Prievidza - Skvelý výkon Baníčkov: Striebro na medzinárodnom turnaji Prípravka FC Baník Horná Nitra U10 sa v konkurencii 28 družstiev zúčastnila na medzinárodnom turnaji Kraľovany Cup 2014. Baníčkovia sa prezentovali

Škrtel si zahrá za rodnú obec, klub štedro obdaroval | TVNOVINY.sk

Niké SBL: Levice na domácej palubovke zdolali Handlovú, Spišskí Rytieri  vyhrali v Prievidzi
Niké SBL: Levice na domácej palubovke zdolali Handlovú, Spišskí Rytieri vyhrali v Prievidzi

Prípravné zápasy mládeže (5.2.) | FK Železiarne Podbrezová

Niké extraliga mužov: Volejbalisti Spartaka Myjava vyhrali v Prievidzi

Koniec. Vyhrali sme 2:1 ⚽⚽⚽⚽💪💪💪💪💪😍😍😍😍😍 - FC Baník Prievidza |  Facebook
Koniec. Vyhrali sme 2:1 ⚽⚽⚽⚽💪💪💪💪💪😍😍😍😍😍 - FC Baník Prievidza | Facebook

Piešťanský denník

Regionálny futbal: Lehota vyhrala na nulu, skončila neporaziteľnosť  Prievidze, Nováky - SME | MY Horná Nitra
Regionálny futbal: Lehota vyhrala na nulu, skončila neporaziteľnosť Prievidze, Nováky - SME | MY Horná Nitra

Hamšíkov Trabzonspor povrdil nadvládu v Turecku: Po jasnom triumfe vyhral  Superpohár! | Športky.sk
Hamšíkov Trabzonspor povrdil nadvládu v Turecku: Po jasnom triumfe vyhral Superpohár! | Športky.sk

V Česku známy futbalový TEMPO CUP vyhrali talenty z Prievidze - SME | MY  Horná Nitra
V Česku známy futbalový TEMPO CUP vyhrali talenty z Prievidze - SME | MY Horná Nitra

ŠK Odeva Lipany - MFK Skalica: ONLINE zo Slovnaft Cup dnes, 4. kolo LIVE |  SPORTNET
ŠK Odeva Lipany - MFK Skalica: ONLINE zo Slovnaft Cup dnes, 4. kolo LIVE | SPORTNET