Home

milosť štatistika skrátiť když se vyhraje titul předává se pohár hned koncový bod Tvar lode úzky profil

VIDEO Opilý Nurminen vypadl z letadla a shodil trofej - Aktuálně.cz

Plzeň i Sparta vyhrály 3:0, titul má Plzeň. Závěr fotbalové ligy jsme  sledovali ŽIVĚ zde | Hospodářské noviny (HN.cz)
Plzeň i Sparta vyhrály 3:0, titul má Plzeň. Závěr fotbalové ligy jsme sledovali ŽIVĚ zde | Hospodářské noviny (HN.cz)

Mrzí mě, že pohár nám nepředal osobně Řezníček, říká Reichel | iSport.cz

Jen Sima s Hilálem si lahev s bublinkami k mistrovskému pódiu nevzali.  Netušili, že šampaňské není určené jen na pití - Sport.cz
Jen Sima s Hilálem si lahev s bublinkami k mistrovskému pódiu nevzali. Netušili, že šampaňské není určené jen na pití - Sport.cz

Český tenisový svaz

Jízda grálů - Na třech stadionech se může slavit titul, a tak jsou i tři  poháry... | Ahaonline.cz
Jízda grálů - Na třech stadionech se může slavit titul, a tak jsou i tři poháry... | Ahaonline.cz

Budou útočit na sedmnáctý titul v řadě. Nymburk se střetne ve finále s  Opavou - Nymburský deník
Budou útočit na sedmnáctý titul v řadě. Nymburk se střetne ve finále s Opavou - Nymburský deník

TJ Sokol Valašská Polanka | Příběhy vítězů aneb kdo vybojoval historický  úspěch?
TJ Sokol Valašská Polanka | Příběhy vítězů aneb kdo vybojoval historický úspěch?

Rajnoch otevřeně o Slavii a Spartě: Kolářovi chybí pokora. A co změnil  Vrba? - iDNES.cz
Rajnoch otevřeně o Slavii a Spartě: Kolářovi chybí pokora. A co změnil Vrba? - iDNES.cz

Plzeň podruhé mistrem! V Hradci rozhodla bleskovými góly - Aktuálně.cz

Superfinále není nereálné, minimálně v Plzni ale věří, že k němu nedojde |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Superfinále není nereálné, minimálně v Plzni ale věří, že k němu nedojde | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Athletic Longevity – Podcast – Podtail

Florbalisté Bohemians vzpouru nedotáhli, triumf slaví Mladá Boleslav -  iDNES.cz
Florbalisté Bohemians vzpouru nedotáhli, triumf slaví Mladá Boleslav - iDNES.cz

Slavia Praha vyhrála nad Viktorií Plzeň 1:0 a slaví titul! Vykopal jej  Ševčík | REFRESHER.cz
Slavia Praha vyhrála nad Viktorií Plzeň 1:0 a slaví titul! Vykopal jej Ševčík | REFRESHER.cz

PONEDĚLNÍK: Sparta na titul nemá. A Pardubice na ligu? Potlesk pro Řízka z  Brna - iDNES.cz
PONEDĚLNÍK: Sparta na titul nemá. A Pardubice na ligu? Potlesk pro Řízka z Brna - iDNES.cz

MVP Mag 07/09 by Kamil Rynes - Issuu

HC Kometa Brno » Nechci dopustit nějaké bolení hlavy. Budeme i nadále tvrdě  pracovat, říká Libor Zábranský
HC Kometa Brno » Nechci dopustit nějaké bolení hlavy. Budeme i nadále tvrdě pracovat, říká Libor Zábranský

9 finále, 9 výher. Djokovič v Melbourne přehrál Medveděva a slaví 18.  grandslamový titul - TenisPortal.cz
9 finále, 9 výher. Djokovič v Melbourne přehrál Medveděva a slaví 18. grandslamový titul - TenisPortal.cz

Přes Příkop on Apple Podcasts

Na mistrovský vysavač se bude dál prášit v Náchodě - Náchodský deník

Daňovi parťáci. Poháry se blyští i v Evropě

Plašil: Aspoň jedna výhra proti Italům by nám hodně pomohla - Aktuálně.cz

Fotbalový pohár má Olomouc, Sparta ve finále podtrhla bídné jaro - iDNES.cz

Startuje finále NHL. Kdo je strážcem slavného Stanley Cupu? | Radiožurnál  Sport