Home

rozchod závod turista kajak k1 vodny slalom stavba karta bezdrôtový vyhynutý

VIDEO Grigarovi finálová jazda nevyšla podľa predstáv: Za víťazom zaostal o  8,5 sekundy | Športky.sk
VIDEO Grigarovi finálová jazda nevyšla podľa predstáv: Za víťazom zaostal o 8,5 sekundy | Športky.sk

Svetový pohár mieri do Tacenu na posledné medzinárodné podujatie pred  majstrovstvami sveta | Slovenská Kanoistika
Svetový pohár mieri do Tacenu na posledné medzinárodné podujatie pred majstrovstvami sveta | Slovenská Kanoistika

Ricarda Funková | TA3

Naša kajakárka Eliška Mintálová už zajtra zabojuje o postup do finále.  Neodradil ju ani zlomený palec na nohe!
Naša kajakárka Eliška Mintálová už zajtra zabojuje o postup do finále. Neodradil ju ani zlomený palec na nohe!

sajbidor
sajbidor

V Čunove sa predstaví svetová elita, trať postaví Martikán - SITA.sk

vodný slalom Archives - Správy RTVS

Kajakárka Stanovská získala striebro na ME žien do 23 rokov vo vodnom  slalome | Slovenský olympijský tím
Kajakárka Stanovská získala striebro na ME žien do 23 rokov vo vodnom slalome | Slovenský olympijský tím

Vodný slalom

Splav rieky Belá - Tatry

Vodný slalom-SP: V Čunove najúspešnejšie Slovensko!

Famózny úspech Slovenska vojde do dejín: Toto sa nášmu kajakárovi podarilo  prvýkrát v histórii! | Športky.sk
Famózny úspech Slovenska vojde do dejín: Toto sa nášmu kajakárovi podarilo prvýkrát v histórii! | Športky.sk

Slovensko má druhú medailu! Fantastický Grigar vybojoval v K1 striebro |  Športky.sk
Slovensko má druhú medailu! Fantastický Grigar vybojoval v K1 striebro | Športky.sk

Jakub Grigár je majstrom sveta v K1, juniorské zlato má M. Mirgorodský |  Info.sk
Jakub Grigár je majstrom sveta v K1, juniorské zlato má M. Mirgorodský | Info.sk

VODNÝ SLALOM-SP: Dukátová a Kaliská v Čunove do finále

Liptovské slalomy otvorili sezónu vodným slalomárom - SME | MY Liptov

Talent Žilinského kraja: Vodná slalomárka Ivana Chlebová (ROZHOVOR +  FOTOGALÉRIA) | SP21
Talent Žilinského kraja: Vodná slalomárka Ivana Chlebová (ROZHOVOR + FOTOGALÉRIA) | SP21

Bude to boj: V piatok začínajú slovenskí vodní slalomári bojovať o  olympijské miestenky
Bude to boj: V piatok začínajú slovenskí vodní slalomári bojovať o olympijské miestenky

KANOE TATRA KLUB - Liptovské slalomy budú generálkou pred Európou

Predstavujeme náš tím pre majstrovstvá Európy – K1 muži | Slovenská  Kanoistika
Predstavujeme náš tím pre majstrovstvá Európy – K1 muži | Slovenská Kanoistika

Šestadvacet let sbírá medaile. Hilgertová rozšířila sbírku o další zlato -  Deník.cz
Šestadvacet let sbírá medaile. Hilgertová rozšířila sbírku o další zlato - Deník.cz

Slovenskí vodáci v Čuňove najlepší, Dukla získala dve zlaté a striebro ::  Ministerstvo obrany SR
Slovenskí vodáci v Čuňove najlepší, Dukla získala dve zlaté a striebro :: Ministerstvo obrany SR

Vodný slalom: Dvojnásobná olympijská víťazka Elena Kaliská jubiluje